Release Notes King 5.44

  • De performance is verbeterd bij o.a. de facturering, de artikelgegevens, exporteren van voorraadaantallen;
  • Het rapportenprogramma is uitgebreid (dus het programma waarmee u afdruk-layouts kunt aanmaken of wijzigen), met o.a.:
    • Undo- en Redo-functie op meerdere niveaus
    • Uitlijnen met behulp van hulplijnen
    • Afdrukken indien o.b.v. even/oneven pagina
    • De mogelijkheden met berekeningen zijn uitgebreid: berekeningen zijn mogelijk bij alle soorten velden, meer functies en opmaakmogelijkheden
    • zelf te definiëren en te berekenen velden, die ook weer in andere berekeningen kunnen worden gebruikt
    • Belangrijk: de structuur van de database is in King 5.44 op enkele plaatsen gewijzigd. Controleer daarom voordat u met King 5.44 aan de slag gaat uw zelfgemaakte layouts aan de hand van het document WIJZIGINGEN INSTELBARE LAYOUTS 5.44.
  • ICL-leveringen
    • Wordt ICP: Intra-communautaire Prestaties. Voortaan moeten niet alleen de goederen die aan een ander EU-land worden geleverd, maar ook de diensten die in een ander EU-land worden verricht, worden aangegeven.
  • SEPA (Single European Payment Area)
    • De mogelijkheid om ook voor binnenlandse debiteuren en crediteuren IBAN (het internationale bankrekeningnummer) en BIC (internationale code van de bank) van de bankrekeningen vast te leggen t.b.v. het toekomstige EU-betalingssysteem.
  • Nieuwe optie Directe inkoop:
    • Bestellen op basis van een of meer verkooporders, dus buiten de voorraadregistratie om
    • Bestellen voor een directe inkoop vanuit de order of voor meer orders in een keer
    • De omschrijving van de verkooporder kan worden overgenomen naar de bestelling
    • In deze bestelling is een koppeling aanwezig met de verkooporder. Daardoor zijn vanuit de order de bestelgegevens op te vragen en andersom
    • Bij het invoeren van de magazijnontvangst op basis van de bestelling is dus bekend voor welke klant en order de goederen bestemd zijn. De ontvangen artikelen worden in de betreffende order uit backorder gehaald
  • Uitbreiding optie Automatische bestellingen:
    • Er wordt een besteladvies aangemaakt dat nog te wijzigen is. Op basis van dat besteladvies worden dan de bestellingen aangemaakt
    • Per administratie zijn meer besteladviezen mogelijk
    • Gewijzigde besteladviezen kunnen worden afgedrukt
  • Uitbreiding optie Gespreksnotities en Taken
    • Mogelijkheid om te zoeken op een bepaalde tekst, contactpersoon of datum/tijd in het bestand met de gespreksnotities
  • Uitbreiding optie King Catalogus:
    • Het is mogelijk om een catalogusindeling te kopiëren naar een ander catalogusnummer
    • Extra mogelijkheden met de rapportage
  • Uitbreiding optie Koppeling Webwinkel:
    • De welkomst-mail aan nieuwe webklanten wordt door de webwinkel verzonden, niet meer vanuit King
    • U kunt zelf instellen welke gegevens tussen King en de webwinkel moeten worden uitgewisseld en welke niet
    • King kan wijzigingen inlezen die via de webwinkel zijn aangebracht in de orderkop (betaalstatus) en in de klantgegevens
    • Tijdens de uitwisseling wordt meer informatie gegeven over de voortgang
    • De klant kan nu ook zelf bepaalde gegevens aanpassen op de webwinkel; deze worden dan in King automatisch ingelezen. U bepaalt in overleg met de bouwer van de webwinkel, welke gegevens mogen worden aangepast.
  • Uitbreiding optie Point of Sale 3:
    • Na het afdrukken van de gewone bon kan een verzamellijst worden afgedrukt, eventueel op een andere printer
    • Controle op de vrije voorraad bij de invoer van een bonregel
  • Uitbreiding optie Projecten/Uren:
    • Activiteiten kunnen ook in minuten worden ingevoerd, eventueel op basis van de begin- en eindtijd
    • Het invoeren van uren kan ook via een eenvoudig programma Invoeren weekstaat
    • Wizard waarmee heel snel termijnen voor een project in 1 keer aangemaakt kunnen worden, met optie voor kopiëren van ander project, aantal vaste termijnen , termijnen op basis van percentages van een aanneemsom of op basis van prijsopgave.
    • Per projectonderdeel kan worden aangegeven of het regie of termijn is, dus behalve regieprojecten en termijnprojecten zullen ook mengvormen mogelijk zijn
    • Uitgebreide mogelijk heden voor voortgangsrapportage met prijs en efficiencyverschillen, nog te besteden nu ook in verkoopwaarde af te drukken (naast kostprijs)
    • Uitbreiding van mogelijkheden bij info projecttotalen
    • Termijnen nu ook afdrukbaar op prijsopgave
    • Een compleet project kan worden gekopieerd naar een ander nummer 
  • Uitbreiding optie Scannen van boekstukken en NAW-documenten
    • Gescande documenten zichtbaar vanaf debiteuren/crediteuren/relaties
    • Documenten koppelen via ’slepen’ met de muis
    • Pdf-documenten direct in te zien
    • Verbeterde ondersteuning voor scanner met automatische documentinvoer
  • Aanpassing XML-/ASCII-koppeling artikelen/tarieven
    • Als gevolg van de komst van de optie ‘Meerdere leveranciers per artikel’ worden er meer gegevens uitgewisseld en is de opbouw van het XML-bestand gewijzigd. Dit kan gevolgen hebben voor bestaande koppelingen van andere pakketten met King. Zie ook de XML-specificatie elders op deze website.

King Mobile

  • King Mobile: de software op de handcomputer
    • Beschikbare modules: Inventariseren, Order Entry, Magazijnontvangsten, Bestellingen
    • Layout van de functieknoppen is instelbaar via een INI-bestand
    • Artikelen in te scannen via barcode of artikelnummer
    • Bij de module Order Entry is het mogelijk om een orderbevestiging af te drukken inclusief foto
    • Barcode koppeling voor het registreren van artikelen die nog geen barcode hebben
  • King Mobile Link. Dat is de applicatie die de verbinding verzorgt tussen King en handcomputer
    • Performance verbeterd van het inlezen van artikelen met de King Datadigger
    • Uitbreiding Order Entry: nieuwe debiteuren en artikelen kunnen worden geregistreerd; Prijsafspraak met prijs en kortingspercentage wordt ondersteund; Magazijnvoorraad, Aantal in bestelling, Aantal in backorder en Economische voorraad zijn nu inzichtelijk op de scanner; orderbevestiging wordt afgedrukt in de taal van de klant; voorraadaantallen op King Mobile Link worden direct bijgewerkt; onderscheid mogelijk tussen aantal besteld en aantal geleverd; orderbevestiging kan worden afgedrukt met een foto van het artikel
    • Uitbreiding Inventarisatie: inventariseren van gebroken aantallen mogelijk
    • Uitbreiding Magazijnontvangsten: ontvangstregels worden indien mogelijk gekoppeld aan de bestelregels in King
    • Bij het inlezen van artikelen wordt rekening gehouden met de 'Geprijsd per' van het artikel
    • Orderpicking: Orders uit King met status “vrijgegeven voor verzamellijst” kunnen worden toegewezen aan een scanner om gepickt te worden.
    • Uitbreiding Orderpicking: Historie toegevoegd, waarmee in KingMobileLink inzichtelijk wordt welke orders op welk moment zijn gepickt met vermelding van de bijbehorende scanner.

Lees King Magazine
"King is waanzinnig belangrijk voor ons!"
Lees KingMagazine

VCN King Software
VCN King Software
Promotiefilm

 
sluit venster