King
Functionaliteit
- Algemeen
- Financieel
- Relatiebeheer
- Facturering
- Artikelen
- Voorraad
- King Mobile
- Werking
- Modules
- Wat hebt u nodig
- Webwinkel
- Point of Sale
- Uren/Projecten
- Productie
Standaardversies
Opties
Online/Offline
Release Notes
Systeemeisen
Koppelingen
Referenties
Accountants
Gebruiksrecht King
Microloon
Prijzen
Dealers
Download
Support
Contact
Actueel
Organisatie
Vraag info aan!
Neem contact op
Hoe werkt King Mobile?
Met King Mobile kan een aantal processen worden geautomatiseerd met behulp van handcomputers. De benodigde basisgegevens (bijv. artikelen en orders) worden ingelezen vanuit King en vormen de basis van de software voor de handcomputer. Voor het converteren van de basisgegevens en de draadloze communicatie met de handcomputers zorgt het PC-programma KingMobileLink. Met de handcomputer wordt alles geregistreerd, waarbij gebruik wordt gemaakt van barcodescanning. Vanuit KingMobileLink worden alle gegevens vervolgens aangeboden aan King.
Data tussen King en KingMobileLink
KingMobileLink is een programma voor conversie van gegevens en communicatie met de handcomputers. KingMobileLink kent vier belangrijke datastromen:
Van King naar KingMobileLink
Van KingMobileLink naar King
Van KingMobileLink naar de handcomputers
Van de handcomputers naar KingMobileLink
KingMobileLink leest alle benodigde data uit King in via een ODBC-koppeling. Daarvoor is de optie King Maatwerk Box nodig. Er is dus een rechtstreekse koppeling tussen King en KingMobileLink. Op deze manier kan informatie worden ingelezen uit King als dat nodig is om handcomputers van informatie te voorzien. Vanuit KingMobileLink wordt alle data uit de handcomputers aangeboden in XML-bestanden. De XML-bestanden kunnen eventueel via jobs automatisch worden verwerkt in King. Het instellen van de jobs kan in KingMobileLink.
Data tussen KingMobileLink en handcomputers
Vanuit KingMobileLink worden de gegevens klaargezet voor de handcomputers. Via een docking station – of draadloos via WiFi of GPRS/UMTS/HSDPA – worden deze gegevens verstuurd naar de handcomputer. Via deze manieren kunnen de gegevens ook vanaf de handcomputer verstuurd worden naar KingMobileLink. Bij communicatie via een docking station wordt gebruik gemaakt van ActiveSync. Bij GPRS/UMTS/HSDPA communicatie worden de gegevens via FTP geplaatst. Kiest u voor een draadloze omgeving (WiFi communicatie), dan wordt vooraf een site survey uitgevoerd om te bepalen hoeveel access points nodig zijn en waar deze moeten worden geplaatst. Aan deze site survey zijn kosten verbonden.
"King is waanzinnig belangrijk voor ons!"
Lees KingMagazine
VCN King Software
Promotiefilm
sluit venster